APKDom.com - Download APK Android Apps Store
Загрузка приложения Promile Info Установить Последняя APK загрузчик

Скачать Promile Info APK

3,7/5

Загрузки: 4 (Play Store установок: 10 000+)

2439 votes, 9 stars
Скачать последнюю версию Promile Info от Food & Drink для Андроид. Budu riskovat řidičák? Nadýchám ještě? Neměl bych si radši zavolat taxi? Nainstalujte si náš alkoholtester a budete vědět odpověď okamžitě. Nastavíte si osobní údaje, na časovou osu... Подробнее >

Promile Info   com.ppas.promileInfo   Сведения о приложении

Выключите AdBlock и защиту от слежения так как
они могут нарушить функции загрузки!

Promile Info   Снимки экрана

Promile Info
Promile Info

Promile Info   Описание

Последняя Promile Info apk Скачать. Budu riskovat řidičák? Nadýchám ještě? Neměl bych si radši zavolat taxi? Nainstalujte si náš alkoholtester a budete vědět odpověď okamžitě. Nastavíte si osobní údaje, na časovou osu naklikáte, kolik se vám toho podařilo vypít a máte hned jasno. Vypité drinky buď vyberete z naší nabídky, nebo si nastavíte svůj oblíbený nápoj sami a pak už jenom klikáte.

Kromě detailního přehledu konzumace v čase (který by měl teoreticky nabídnout přesnější výpočet) máte k dispozici i rychlokalkulačku, která Vám rámcově ukáže dobu, kterou lidský organismus potřebuje na odbourání zadaného množství alkoholu.

Hlavním partnerem služby je Plzeňský Prazdroj a.s., partnerem aplikace je společnost Vodafone Czech Republic a.s.

Upozornění: aplikace zobrazuje orientační údaje a pouze průměrné odhady, které nelze považovat za závazné. Aplikace odesílá anonymní data pro interní potřebu o.s. SANANIM. Tím se podílíte na jejím testování a vývoji. Součástí dat nejsou jakékoli údaje o vašem jménu, telefonním číslu či jakýchkoli jiných osobních detailů. Скачать и установить Play Store APK файл или загрузить и установить obb от GooglePlay AppStore.

Promile Info   Журнал версий

Promile Info   Тэги

COMMENTS