APKDom.com - Download APK Android Apps Store
App Download تله پرو بدون فیلتر طلایی Install Latest APK downloader

Download تله پرو بدون فیلتر طلایی APK

3.5/5

Downloads: 2 (Play Store Installs: 10,000+)

2439 votes, 9 stars
Get the last version of تله پرو بدون فیلتر طلایی from Communication for Android. telepro بدون فیلتر پیام رسانی بدون نیاز به فیلتر شکن، سریع و امن برای دستگاه اندروید شما. telepro بدون فیلتر یک برنامه کاملا امن و سریع برای کاربران ایرانی و دیگر کشورهایی است که به دنبال... Read More >

تله پرو بدون فیلتر طلایی   com.telegram.telegrampro   App Details

Turn off AdBlock & Tracking Protection as
they may break downloading functionality!

تله پرو بدون فیلتر طلایی   Screenshots

تله پرو بدون فیلتر طلایی
تله پرو بدون فیلتر طلایی

تله پرو بدون فیلتر طلایی   Description

Latest تله پرو بدون فیلتر طلایی apk Download. telepro بدون فیلتر پیام رسانی بدون نیاز به فیلتر شکن، سریع و امن برای دستگاه اندروید شما.

telepro بدون فیلتر یک برنامه کاملا امن و سریع برای کاربران ایرانی و دیگر کشورهایی است که به دنبال نسخه بدون نیاز به فیلتر شکن هستند معتبر ترین پیام رسان بدون فیلتر حتی نسبت به برنامه هایی چون هاتگرام، طلاگرام، موبوگرام و طلایی که مورد پسند اکثر کاربران هستند.
با این تفاوت که در این برنامه تمامی حقوق کاربران برای عدم دسترسی به اطلاعات آنان رعایت شده و با استفاده از سرور های پر قدرت و سریع از داشتن چنین پیام رسانی لذت خواهید برد.

سورس برنامه از کانال رسمی این شرکت به این نشانی است و ما قابلیت ضد فیلترینگ را به آن اضافه کرده ایم:

https://github.com/DrKLO/Telegram/tree/master/TMessagesProj

دیگر لازم نیست برای عبور از فیلترینگ به دنبال فیلتر شکن و vpn متفاوت بگردید، این برنامه برای رفع فیلترینگ از بروز ترین و امن ترین شیوه های کد نویسی استفاده کرده تا کاربران هیچ گونه مشکلی در برقراری ارتباط نداشته و از نصب نسخه های غیر معتبر مانند هاتگرام، طلاگرام، موبوگرام و طلایی بی نیاز باشند. تلگرام بدون فیلتر برای کسانی است که بیشترین اهمیت را به امنیت اطلاعات خود داده و از استفاده از vpn های نا امن یا نصب نسخه های غیررسمی و طلایی ممانعت میکنند.

با telepro از تنها نسخه امن و بدون فیلتر لذت ببرید. در این نسخه خبری از مشکلات دیگر پیام رسان های غیر رسمی مانند پیام رسان طلایی، هاتگرام، طلاگرام، موبوگرام و طلایی نیست، مشکلاتی همچون اد اجباری در کانالهای نامعلوم، خصوصی نبودن اطلاعات، چت های نا امن، فیچر های مضر، پروکسی های غیر فعال، عدم دریافت کد ورود و... .

یافتن انواع vpn و فیلتر شکن و تغییر مداوم آنها برای برقراری اتصال کاری زمانبر و خسته کننده است. که با استفاده از تلگرام بدون فیلتر telepro، دقیقا مانند دوران قبل از فیلترینگ، تنها با یک کلیک برنامه خود را باز کرده و کاملا امن و پر سرعت چت کنید.

امکانات برنامه telepro

* پرسرعت:
سریعترین برنامه پیام رسان که دقیقا مانند نسخه اصلی عمل کرده و هیچ گونه کندی بابت فیلتر شکن و vpn احساس نخواهید کرد.

* بدون محدودیت:
در این نسخه از برنامه برای ارسال فایل های خود هیچ گونه محدودیتی در اندازه و نوع رسانه مورد نظر نخواهید داشت .

* امن:
در تلگرام غیر رسمی بدون فیلتر هیچ نگرانی بابت دسترسی به اطلاعات خود نداشته باشید. رمز گذاری دقیقا بر طبق اصول برنامه اصلی است و امن ترین نسخه بدون فیلتر را در اختیار خواهید داشت.

* قوی:
شما میتوانید گروه و سوپر گروه های متعدد و کانال های بیشمار با هر تعداد عضو که مایل هستید ایجاد کرده و از تنها نسخه اصلی بدون نیاز به فیلتر شکن با خیال راحت استفاده کنید.

* رابط کاربری ساده:
دارای آشنا ترین رابط کاربری مطابق با نسخه اصلی برنامه.

* کاملا اختصاصی:
تلگرام غیر رسمی بدون فیلتر telepro تنها نسخه ای از این پیام رسان است که شما را در کانال های ناشناس عضو نمیکند و خبری از اد اجباری شما در کانال های ناشناس نیس و در این مورد. دقیقا بر عکس هاتگرام، طلاگرام، موبوگرام و طلایی عمل میکند.

* قابلیت چت رمزگذاری شده:
در telepro نیز میتوانید از امکانات secret chat همچون قبل با امنیتی کامل استفاده کنید.

تمامی دیگر امکانات برنامه اصلی تلگرام در telepro نیز تعبیه شده است.

لطفا اگر امنیت اطلاعات شما برایتان مهم است از نصب هر گونه برنامه مشابه پرهیز کنید و از نسخه های معتبر این پیام رسان پر قدرت استفاده کنید.


Privacy Policy:
http://telegram-pro.cf/privacy_policy/ Download and setup Play Store APK file or download and install obb original from GooglePlay AppStore.

تله پرو بدون فیلتر طلایی   Version History

تله پرو بدون فیلتر طلایی   Tags

COMMENTS